Благодійний фонд «Місія» створений у 2023 році

Небайдужими, відповідальними і рішучими людьми, об'єднаними спільною метою — допомагати українським військовим у боротьбі за майбутнє Батьківщини і світу!

Ми займаємося

01
Забезпеченням українських військових, які перебувають у зоні бойових дій, спорядженням, засобами захисту, продовольчими та непродовольчими товарами.
02
Залученням іноземної спільноти до благодійної підтримки українській армії.
03
Співпрацею з українськими та закордонними організаціями, об'єднаних спільною місією перемогти імперське зло.

Сьогодні обов'язок кожної людини — допомагати Збройним силам України подолати ворога.

Адже наші військовослужбовці стоять на боці світла і добра, на захисті не лише нашої Батьківщини, а й усього цивілізованого світу.  Нема коли чекати і спостерігати — час діяти!
Фото секції
Фото секції

Наші принципи

Рішучість

Сьогодні, коли щодня гинуть невинні цивільні, не лишилося місця для нейтралітету чи байдужості. Ми знаємо, хто розпочав цю війну і на чиїй стороні правда. Україна має перемогти у війні за життя, свободу і мир! Тому кожен із нас мусить цьому сприяти – своїми внесками!

Відкритість

Кожен, хто підтримує проєкти Місії, має бути поінформований, на що спрямований кожен донат. Ми діємо виключно на засадах законодавства, відкрито і щокроку звітуючи про свою діяльність.

Амбітність

Ми поставили собі високу планку, адже в нас – найвища місія. Лише згуртованість і невпинні зусилля кожного та кожної роблять її здійсненною і дедалі ближчою!

Звітність

Забезпечити бронею 5 000 жінок на нулі. Ціль — ₴ 350 000 000

Зібрано:
₴ 11 000
Планується зібрати:
₴ 350 000 000
5 бронекостюмів
Передано

5 бронекостюмів

5 шоломів
Передано

5 шоломів

Донат на Перемогу

Місія

Донат на Перемогу

Щоб ефективно протистояти російській агресії, наша армія потребує невпинної підтримки. Забезпечення військових усім необхідним у боротьбі за Перемогу — місія кожного українця й українки. Адже ця війна за всіх нас і стосується кожної людини.

Наближай Перемогу — підтримай українську армію!